Tag: gastronomia

Nazwa Producent Cena netto Cena brutto Popularność

System komunikacji z kuchnią

SoftechSystem monitorów kuchennych (Kitchen Display System - KDS) to nowoczesny system przeznaczony dla lokali gastronomicznych.
Wspiera zarządzanie pracą w kuchni oraz usprawnia komunikację pomiędzy obsługą sali a kucharzami. Główną funkcją systemu KDS jest przetwarzanie informacji o zamówieniach. Informacje płyną dwukierunkowo. Po wprowadzeniu do gastronomicznego systemu sprzedaży, zamówione potrawy są automatycznie wyświetlane na odpowiednich monitorach zainstalowanych w pomieszczeniach kuchennych. Gdy potrawa zostaje przygotowana, kucharz poprzez specjalną klawiaturę kończy zamówienie, co może generować komunikat dla obsługi sali.
rukarki zamówień, bonów i faktur

Najpopularniejszym zastosowaniem drukarek termicznych Posiflex jest drukowanie na nich zamówień do kuchni, jednak jest znacznie więcej możliwości: informacyjne rachunki wstępne dla Klienta, bony i kupony konkursowe łączone z systemem lojalnościowym, bilety wstępu oraz oczywiście faktury.
Poprzez wykorzystanie ich w kuchni, usprawniamy pracę lokalu i oszczędzamy czas. Kelner nie musi za każdym razem podchodzić do kuchni, aby przekazać zamówienie, ponieważ drukuje się ono samoczynnie, kiedy tylko wprowadzimy je do GASTRO POSa.

KORZYŚCI:
 • Łatwa wymiana papieru i sygnalizator informujący o konieczności wymiany;
 • Możliwość wydruku logotypu, grafiki i kodów 2D (kupony);
 • Opcjonalnie powieszenie drukarki na ścianie;
 • Automatyczna gilotyna – automatyczny obcinacz papieru;
 • Opcjonalnie stosowanie rolek z wąskim papierem.

Program Soga xs

Novitus (Comp S.A.)Prowadzisz niewielkich rozmiarów punkt gastronomiczny? Nie potrzebujesz rozbudowanych funkcji zarządzania lokalem? Szukasz przyjaznego rozwiązania z niewygórowana cenę? Jeżeli tak to właśnie wersja XS będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.
SOGA XS została stworzona z myślą o punktach sprzedaży, gdzie najbardziej istotnymi czynnikami są szybkość i intuicyjność sprzedaży połączona z łatwością obsługi nawet dla nowego personelu. Dzięki maksymalnemu uproszczeniu systemu do niezbędnych, w każdym punkcie gastronomicznym funkcji, zredukowaniu ulega również cena w odniesieniu do standardowej wersji oprogramowania.
Jeżeli w miarę rozwoju Twojej firmy pojawi się konieczność wprowadzenia dodatkowych funkcjonalności istniej możliwość płynnego przejścia na wersję standardowa systemu SOGA.
Główne różnice pomiędzy wersjami skupiają się na: ograniczeniu liczby sal do jednej, liczby stolików do 10 oraz brak takich funkcjonalności jak obsługa magazynu, bonowników i wag. Nie będzie można również korzystać z pracy w sieci, podglądu kierownika, eksportów do programów księgowych, zestawień własnych oraz zestawów składanych.
602,70zł
(netto: 490,00zł)

Program Soga 12 miesiecy

Novitus (Comp S.A.)Licencja czasowa - 12 miesięcy

Cena licencji czasowej wynosi 60% ceny wersji bezterminowej. Podobnie cena każdego modułu.
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.

Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak:
 • obsługa rachunków,
 • zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur,
system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.

Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji programu, zarządzający systemem może go w dowolny sposób konfigurować, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budując wygodne menu.

Osobnym modułem wchodzącym w skład pakietu dla gastronomii jest moduł magazynowy, który uzupełnia działanie całego systemu o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców.

Na uwagę zasługuje również możliwość współpracy z oprogramowaniem hotelowym, co znacznie zwiększa możliwości wykorzystania programu.
1 173,42zł
(netto: 954,00zł)

Gastro Mini POS

LSI SoftwareBezprzewodowa obsługa gości w restauracji.

Gastro miniPOS – to moduł instalowany na przenośnym urządzeniu, oparty na systemie android, usprawnia i przyspiesza pracę wszędzie tam, gdzie funkcjonuje obsługa kelnerska. Dzięki niemu kelner posiada zawsze przy sobie aktualne informacje na temat sytuacji na sali, rezerwacji stolików, stanu realizacji zamówień dla poszczególnych stolików, godzinie przyjęcia zamówienia itp.

Posiadając większość opcji dostępnych dla stacjonarnych terminali, Gastro miniPOS pozwala zaoszczędzić czas i do minimum zredukować konieczność podchodzenia pracowników do terminala. Informacje docierają do kuchni szybciej, co w znaczny sposób skraca czas oczekiwania gości. Gastro miniPOS szczególnie usprawnia pracę w rozległych lokalach np. posiadających ogródki – umożliwiając pracownikom przyjęcie wielu zamówień od klientów bezpośrednio przy stolikach, bez konieczności powrotu do lokalu.
Sprawniejsza obsługa

Gastro miniPOS stanowi udogodnienie zarówno dla pracowników lokali gastronomicznych, jak i dla klientów, zapewniając im wyższy komfort obsługi. Moduł umożliwia:

Przyjmowanie zamówień,
Otwieranie i zamykanie rachunków, podgląd cen, ustalanie rabatów, dzielenie rachunków, wybór form płatności,
Pełny opis potrawy,
Wprowadzanie modyfikacji do zamówionych dań, wybór dodatków, wysyłanie zamówień do druku w kuchni,
Widok układu sali - aktualne informacje na temat rezerwacji stolików, stanu realizacji zamówień itp
1 217,70zł
(netto: 990,00zł)

Program Soga wersja podstawowa dla gastronomii

Novitus (Comp S.A.)Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej
restauracji, baru, kawiarni, etc.

Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak:
 • obsługa rachunków,
 • zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur,

system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji programu, zarządzający systemem może go w dowolny sposób konfigurować, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budując wygodne menu.
Osobnym modułem wchodzącym w skład pakietu dla gastronomii jest moduł magazynowy, który uzupełnia działanie całego systemu o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców.
Na uwagę zasługuje również możliwość współpracy z oprogramowaniem hotelowym, co znacznie zwiększa możliwości wykorzystania programu.
1 955,70zł
(netto: 1 590,00zł)

System GASTRO Szef

LSI SoftwareGastro SZEF to oprogramowanie przeznaczone do kontroli i prowadzenia gospodarki magazynowej.
Poprzez generowanie praktycznych analiz i raportów pomaga w prowadzeniu lokalu. Przejrzysta konstrukcja programu pozwala, by każdy w łatwy i intuicyjny sposób swobodnie się nim posługiwał mając przy tym profesjonalne narzędzie wspomagające zarządzanie magazynem.

Dzięki synchronizacji z GASTRO POSem dane widoczne w programie są zawsze aktualne i dają podgląd w realne stany magazynowe. Są one kontrolowane na podstawie zużycia surowców opierającym się na zdefiniowanych wcześniej recepturach połączonych z danymi o sprzedaży.
Zadbaj o finanse

Synchronizacja z programami finansowo- księgowymi umożliwia eksport dokumentów, który zaoszczędzi Twój czas i zapobiegnie konieczności wprowadzania tego samego dokumentu do dwóch różnych programów. Ponad to GASTRO SZEF, poprzez możliwość wystawiania na nim faktur, odciąży stanowisko POS dając pracownikom więcej czasu i możliwości na przyjmowanie nowych zamówień i zwiększanie dochodów lokalu.
Zarządzaj sprawniej

Jako narzędzie wspomagające managera/ właściciela, oprogramowanie GASTRO SZEF umożliwia nadawanie uprawnień, definiowanie promocji, cen czy przekazywanie komunikatów widocznych w GASTRO POS. Od teraz, łatwo, z poziomu zwykłego komputera będziesz w stanie ustalić happy hour (ceny zmienią się w POSie automatycznie o wyznaczonej godzinie), stworzyć nową promocję,system lojalnościowy czy przesłać pracownikom wiadomość nie odchodząc od ekranu swojego laptopa.

Funkcje programu GASTRO SZEF:
 • Rozliczenia magazynów i zużycia surowców;
 • Kontrola kosztów – Food Cost;
 • Rozliczenia produkcji gastronomicznej;
 • Zaawansowana obsługa zamówień;
 • Inwentaryzacje;
 • Zdalne ustalanie rabatów i promocji widocznych w POSie;
 • Planowanie imprez;
 • Wystawianie faktur;
 • Przejrzyste raporty;
 • Obsługa gastronomii zamkniętej;
 • Eksport danych do innych systemów.
Dla 1 punktu sprzedaży.
2 458,77zł
(netto: 1 999,00zł)

System GASTRO Pos

LSI SoftwareTo nowoczesny system sprzedaży na ekrany dotykowe. Pracownik obsługuje klienta poprzez intuicyjny interface graficzny bazujący na interaktywnych przyciskach. Dzięki łatwej obsłudze nie wymaga on kosztownych i czasochłonnych szkoleń, a prostota użytkowania połączona z rozbudowaną paletą funkcji gwarantuje, że świetnie sprawdzi się on w pojedynczym lokalu oraz sieci gastronomicznej. Dodatkowo 20 lat na polskim rynku, obecność programu w szkołach i blisko 10 tys. wdrożeń sprawiają, że większość pracowników na rynku dobrze zna system i umie się nim posługiwać.
Dopasuj go do swoich potrzeb

Dzięki wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest najbardziej elastycznym systemem na rynku. W zależności od profilu lokalu (restauracja, bar, fast food, pizzeria, itd.) nasi specjaliści pomogą Ci dobrać spersonalizowane opcje odpowiednie dla twoich potrzeb.
Zadbaj o bezpieczeństwo

Logowanie się pracownika do programu poprzez wprowadzenie unikalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej pozwala na pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak i generowanej przez niego sprzedaży. W zależności od stanowiska, można także ograniczać widok opcji tak, aby był on dopasowany do uprawnień konkretnej osoby (np. kelner widzi tylko sprzedaż, manager dodatkowo wystawianie faktur, właściciel widzi wszystkie opcje). Te oraz inne możliwości pozwolą Ci zniwelować straty lokalu oraz zwiększyć zyski.
Pracuj sprawnie

Współpraca POSa z innymi programami rodziny GASTRO usprawni pracę każdego lokalu. Od teraz zarządzaj magazynami (GASTRO SZEF), twórz analizy realnych zysków lokalu (GASTRO FINANSE), korzystaj z nowoczesnego narzędzia internetowego pozwalającego dokonywać zamówień przez internet, obsługiwać call center czy tworzyć back up danych, a nawet prowadźć controlling sieci lokali (mojeGASTRO). Te możliwości, oraz wiele innych, oferowanych przez GASTRO poprawią jakość twoich usług i poprzez efektywniejsze zarządzanie, zwiększą zyski lokalu.

Funkcje programu GASTRO POS:
 • Obsługa przez ekran dotykowy;
 • Dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb;
 • Kontrola rachunków i zamówień;
 • Przejrzysty ekran bonowania;
 • Graficzna prezentacja sali;
 • Możliwość rozliczenia kelnera w dowolnym momencie;
 • Rejestracja czasu pracy;
 • Łatwość modyfikowania potraw;
 • Współpraca z kuchnią;
 • Weryfikacja zamówień i rachunków;
 • Elastyczne kształtowanie cen;
 • Kontrola definiowalnych rabatów;
 • Współpraca z systemami hotelowymi i urządzeniami specjalistycznymi.
Dla 1 punktu sprzedaży.
2 458,77zł
(netto: 1 999,00zł)

Centrum GASTRO

LSI SoftwareCentrum Gastro-Nieograniczony dostęp

Zarządzający siecią może z dowolnego miejsca szybko sprawdzić i porównać sprzedaż wybranych produktów lub grup produktowych dla różnych lokali lub przedziałów czasowych. Za pomocą dowolnej przeglądarki baza systemu Centrum Gastro uzyskuje dostęp do bazy poszczególnych punktów sprzedaży i pobiera dane bezpośrednio z terminali POS.
Wszechstronne centrum informacji
Centrum Gastro to idealny system dla osób zarządzających rozbudowaną siecią punktów sprzedaży zapewniający managerom analizę szczegółowych danych sprzedażowych bez konieczności bezpośredniego odwiedzania każdego lokalu czy przesłania danych.
Gastro w sieciach gastronomicznych

System Gastro może być wykorzystywany w sieciach gastronomicznych.
Dane z lokali gastronomicznych przesyłane są do systemu centralnego zarządzania dla sieci gastronomicznych - Centrum Gastro. W systemie dostępne są szczegółowe rejestry dokumentów z lokali w sieci. W oparciu o nie tworzone są raporty z działalności sieci lokali gastronomicznych – w tym ranking sprzedaży, raporty rentowności grup dań i poszczególnych produktów.
Niektóre funkcje programu CENTRUM GASTRO
 • Przegląd wszystkich dokumentów w restauracjach – sprzedaży, zakupów, magazynowych, inwentaryzacji.
 • Dostęp do informacji o kontrahentach sieci restauracji.
 • Grupy lokalizacji, pojedyncze lokale, sprzedaż, zakupy, efektywność;
 • Informacje do rozliczenia opłat franczyzowych.
 • Prezentacja graficzna, tabele, wydruki, rankingi.
 • Porównania okresów, produktów, grup, przekrojowe raporty.


6 137,70zł
(netto: 4 990,00zł)

[ 1 ]