Szuflady kasowe

Niezbędnym elementem wyposażenia stanowiska kasowego, chociażby ze względów bezpieczeństwa, jest szuflada, w której kasjer deponuje pieniądze i dokumenty dotyczące transakcji.

Oferowane przez naszą firmę szuflady kasowe są wysoce funkcjonalne i bezawaryjne rozwiązanie dedykowane zarówno dla pojedynczych placówek handlowych, jak i dla dużych sieci detalicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnej wielkości szuflady na pieniądze dostosowane do współpracy z kasami i drukarkami fiskalnymi różnych producentów.


Nazwa Producent Cena netto Cena brutto Popularność

Szuflada kasowa mini ACLAS CWY5

AclasSzuflady CWY5 charakteryzują się innowacyjnością projektu zarówno w technologii i jakości. Ta mała szuflada maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń na składowanie banknotów i monet oferując funkcje dostępne w dużych szufladach.
Szuflada jest typu pasywnego, dla kas wymagających szuflad aktywnych oferujemy dorobienie odpowiedniego interfejsu.

220,00zł
(netto: 178,86zł)

Szuflada Posnet SKL

Posnet S.A.Szuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz solidnością wykonania. Szuflada kasjerska Posnet SKL została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie metalowych, kulkowych prowadnic wózka szuflady. Zapewniają one długie i niezawodne działanie a wózek dzięki nim porusza się łatwo i cicho. Szuflada wyposażona została w 8 przegród na banknoty, dostosowanych wymiarami do polskich złotych i EURO oraz wyjmowany, 9-cio przegrodowy pojemnik na bilon.
PROMOCJA
400,00zł
(netto: 325,20zł)
PROMOCJA
418,20zł

[ 1 ]