Wagi proste

Dla małych placówek i gastronomii


Nazwa Producent Cena netto Cena brutto Popularność

Waga sklepowa DIGI DS-676DR

DIGIElektroniczna waga kontrolna, łącząca w sobie wysokiej klasy parametry techniczne oraz walory użytkowe. Urządzenie o wszechstronnych możliwościach zastosowania, które dodatkowo można doposażyć w dużą szalkę o wymiarach 310(S)x224(G)mm za dodatkowe 40 zł netto.

PROMOCJA
512,30zł
(netto: 416,50zł)
PROMOCJA
602,70zł

Prosta, mała waga sklepowa DIBAL PS-50 LEGALIZACJA

DIBALWaga DIBAL PS-50 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii.
Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD.
Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację.


Cechy produktu:
  • możliwość zasilania z sieci lub wewnętrznego akumulatora
  • trzy zakresy ważenia: 3/6, 6/15 lub 15/25 kg
  • możliwość pracy w temperaturach ujemnych
  • lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary
PROMOCJA
554,12zł
(netto: 450,50zł)
PROMOCJA
651,90zł

Waga sklepowa DIGI DS-673DR

DIGIWaga kontrolna DS-673 DR wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. Dwuzakresowość ważenia oraz możliwość pracy w ujemnych temperaturach czyni to urządzenie uniwersalnym w wielu zastosowaniach. Dodatkowo można je doposażyć w nakładkę ochronną ze stali nierdzewnej oraz akumulator.
PROMOCJA
616,85zł
(netto: 501,50zł)
PROMOCJA
725,70zł

Waga T-SCALE AHW

T-SCALEWaga T-SCALE AHW to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w pojedynczy podświetlany wyświetlacz LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację. Oprócz standardowych waga wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji jak: liczenie sztuk, ważenie procentowe, programowanie limitów.
PROMOCJA
679,58zł
(netto: 552,50zł)
PROMOCJA
799,50zł

Prosta waga sklepowa DIBAL G-300 z LEGALIZACJĄ

DIBALWaga DIBAL G-300 to najnowsza propozycja naszej firmy jeśli chodzi o wagi proste.
Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD oraz interfejs RS232. Jest zasilane z sieci lub z akumulatora.
Waga doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w gastronomii.
Może być wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak również, po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako waga z wysięgnikiem.

Cechy produktu:
  • zasilanie sieciowe lub akumulatorowe
  • podświetlane wyświetlacze LCD
  • możliwość pracy z kasą fiskalną
  • lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary
PROMOCJA
690,03zł
(netto: 561,00zł)
PROMOCJA
811,80zł

Waga T-SCALE AHC

T-SCALEWaga T-SCALE AHC to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w pojedynczy podświetlany wyświetlacz LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację. Oprócz standardowych waga wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji jak: rozbudowane liczenie sztuk, ważenie procentowe, programowanie limitów oraz sumowanie mas poszczególnych produktów.

PROMOCJA
752,76zł
(netto: 612,00zł)
PROMOCJA
885,60zł

Waga T-SCALE S29

T-SCALEWaga T-SCALE S29 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację. Waga jest wykonana ze stali nierdzewnej i posiada współczynnik wodoodporności IP65.
PROMOCJA
784,13zł
(netto: 637,50zł)
PROMOCJA
922,50zł

Waga sklepowa Elzab Prima 2

Elzab S.A.Waga ELZAB Prima 2 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od targowisk lub bazarów, małych sklepów, poprzez średnie i na dużych obiektach kończąc - w zależności od intensywności procesów ważenia towarów na danym stoisku.
Waga ELZAB Prima 2 ma zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż, jak i w gastronomii.

Waga ELZAB Prima 2 jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy lub USB. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia. Waga ELZAB Prima 2 posiada programowo definiowalny format protokołu komunikacyjnego, pozwalający na bezkonfliktową pracę z dowolnym istniejącym lub nowym typem kasy.
PROMOCJA
918,96zł
(netto: 747,12zł)
PROMOCJA
1 044,27zł

Waga T-Scale NHB 3000 BRAK LEGALIZACJI

T-SCALEWaga T-SCALE NHB 3000 to precyzyjna waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w różnego rodzaju laboratoriach oraz zakładach jubilerskich.. Urządzenie wyposażone jest w pojedynczy podświetlany wyświetlacz LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Poza standardowymi zerowaniem i tarowaniem jest wyposażone dodatkowo w szereg innych przydatnych funkcji: ważenie procentowe, liczenie sztuk, konwersja jednostek oraz sumowanie mas poszczególnych produktów.
PROMOCJA
888,68zł
(netto: 722,50zł)
PROMOCJA
1 045,50zł

Waga sklepowa DIGI DS-673SS

DIGIElektroniczna waga kontrolna w obudowie ze stali nierdzewnej. Dedykowana jest do różnego rodzaju zakładów przemysłowych, w których występuje duża wilgotność powietrza i duże zapylenie.
PROMOCJA
930,50zł
(netto: 756,50zł)
PROMOCJA
1 094,70zł

Waga sklepowa TURKUS 2 do 15kg

FAWAGWaga przeznaczona do pracy we wszelkiego rodzaju małych i średnich placówkach handlowych.
Cechuje ją łatwość obsługi, dokładność i szybkość ważenia, a także długoletnia gwarancja niezawodności sprzętu.

Waga bez funkcji kalkulacji do 15 kg z wyświetlaczami masy, ceny i należności po obu stronach wagi: dla sprzedawcy oraz - na wysięgniku - od strony klienta.
WAGA Z LEGALIZACJĄ I GWARANCJĄ


PROMOCJA
1 075,02zł
(netto: 874,00zł)
PROMOCJA
1 131,60zł

Waga T-SCALE EHB 600 BRAK LEGALIZACJI

T-SCALEWaga T-SCALE EHB 600 to precyzyjna waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w różnego rodzaju laboratoriach oraz zakładach jubilerskich. Urządzenie wyposażone jest w pojedynczy podświetlany wyświetlacz LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Poza standardowymi zerowaniem i tarowaniem jest wyposażone dodatkowo w szereg innych przydatnych funkcji: ważenie procentowe, liczenie sztuk, konwersja jednostek oraz sumowanie mas poszczególnych produktów. Dodatkowo w zestawie znajduje się plastikowa osłona szalki.
PROMOCJA
993,23zł
(netto: 807,50zł)
PROMOCJA
1 168,50zł

Waga sklepowa TURKUS 2 6/15kg

FAWAGWaga przeznaczona do pracy we wszelkiego rodzaju małych i średnich placówkach handlowych.
Cechuje ją łatwość obsługi, dokładność i szybkość ważenia, a także długoletnia gwarancja niezawodności sprzętu.

Waga bez funkcji kalkulacji zakres ważenia 6/15 kg z wyświetlaczami masy, ceny i należności po obu stronach wagi: dla sprzedawcy oraz - na wysięgniku - od strony klienta.
WAGA Z LEGALIZACJĄ I GWARANCJĄ


PROMOCJA
1 110,08zł
(netto: 902,50zł)
PROMOCJA
1 168,50zł

[ 1 ]