Najtańsze terminale płatnicze

Czy wiesz że firmy, które zainstalowały terminal płatniczy odnotowują średnio zwiększenie obrotów o około 20% ??


W dzisiejszych czasach nie tylko duże placówki handlowe są wyposażone w terminale płatnicze. Coraz większa ilość mniejszych placówek handlowych jak i usługowych zaczyna je wprowadzać do swoich firm dzięki czemu odczuwają wyraźne zwiększenie obrotów – średnio jest to około 20%. Badania rynku dowodzą że klienci chętniej płacą kartą płatniczą wydając przy tym na zakupy zazwyczaj więcej niż planowali wydać. Pomyślmy ile razy sami tak zrobiliśmy i jak często używamy kart płatniczych a bardzo szybko uzmysłowimy sobie że bardzo ułatwia nam to życie i bez terminali płatniczych coraz trudniej robić zakupy, nawet te najdrobniejsze. Często zdarza się również, że klienci nawet nie wchodzą do sklepów na witrynach których nie widnieją naklejki informujące o możliwości płacenia kartą bo nie mają przy sobie gotówki a my w ten sposób tracimy klientów i pieniądze – sami odsyłamy ich do konkurencji.

Czy terminal płatniczy jest drogi??

Nie jest to już luksus na który mogły pozwolić sobie tylko firmy z dużymi obrotami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ceny dzierżawy terminali płatniczych a także prowizje od transakcji uległy znacznemu zmniejszeniu.

Cena dzierżawy już od 16 zł za miesiąc a prowizje od 0,6%
Koszt transakcji w wysokości 100zł to tylko 60gr.

Dodatkowo dzięki terminalowi możemy niemało zarabiać na prowizji od sprzedaży doładowań telefonów komórkowych

Skontaktuj się z nami a dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Zawsze służymy radami i swoim doświadczeniem.
 

Na co uważać??

Niestety wraz ze spadkiem cen i wzrostem zainteresowania pojawia się coraz więcej firm, które oferując dużo niższe ceny terminali niż konkurencja nie mówią o wielu zobowiązaniach które najemca będzie musiał spełnić przez co finalnie okazuje się że zamiast znaleźć „okazję” mamy tylko kłopot

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy jasne i przejrzyste warunki

 

Podsumowując powyższe terminal płatniczy POS to:
•    więcej klientów
•    wzrost obrotów
•    zwiększenie konkurencyjności
•    niska prowizja od transakcji
•    bezpieczeństwo i oszczędności spowodowane obrotem bezgotówkowym (nie musimy po zamknięciu sklepu bać się że nas ktoś okradnie gdy będziemy z większą gotówką szli do domu lub banku wpłacić pieniądze)
•    mniej gotówki w kasie to większe bezpieczeństwo dla Ciebie i twoich pracowników
    przyspieszenie obsługi klientów, dzięki możliwości płatności zbliżeniowych
•    dodatkowe usługi dla klientów (Cash back - wypłata gotówki)
•    niezależne łącze telekomunikacyjne GPRS
•    akceptacja wszystkich rodzajów kart zgodnie z obecnie obowiązującymi światowymi standardami bezpieczeństwa
•    możliwość opracowania programów lojalnościowych dla klientów oraz wprowadzenie dodatkowych  funkcjonalności takich jak np. sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych
•    kompleksowe szkolenie, pełne wsparcie techniczne oraz całodobowe Biuro Obsługi Klienta
•    bezpłatna instalacja.

Zapraszamy do kontaktu: 41 312 44 75