Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Nazwa:Drukarka fiskalna Novitus Deon E
Producent:Novitus (Comp S.A.)
Cena:2 535,03zł (netto: 2 061,00zł)
 

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną) z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący drukarkę do pracy przenośnej.
Wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem” wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.
Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.
 
Formatki wydruków
Drukarka posiada najszerszą na Polskim rynku gamę wydruków niefiskalnych, które można wykorzystać do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek.
Komunikacja
Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232 za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Do każdego towaru można dodać w trzech liniach dokładny opis.
Zasilanie, oszczędzanie energii
Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W drukarce DEON E zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah.


Dane techniczne:

Ilość towarów 150 000
Ilość stawek PTU 7
Ilość kasjerów bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Nazwa towaru 40 znaków + 3 linie opisu towaru
Mechanizm drukujący - termiczny, typu clamshell
- Fujitsu FTP 628
Wyświetlacz kasjera  alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Wyświetlacz klienta  alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Złącza - 1 x RS232
- 1 x USB
Zasilanie - sieć 230 V
- akumulator wewnętrzny
Wymiary mm
(gł. x szer. x wys.)
 229 x 94 x 58
Waga  0,65 kg
Materiały eksploatacyjne i akcesoria: - papier termiczny 57 mm /40 m
- karta SD
- zasilacz samochodowy
- torba / pokrowiec


Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi drukarki Novitus Deon E
4.27 MB