Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Nazwa:Kasa fiskalna Novitus Mała Plus
Producent:Novitus (Comp S.A.)
Cena:1 105,89zł (netto: 899,10zł)
 

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.


Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

W kasie MAŁA PLUS zastosowano bardzo prosty i szybki sposób wymiany papieru. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.


Dane techniczne:

Liczba towarów: 3000
Liczba stawek PTU: 7
Rabaty/narzuty: tak, kwotowe, procentowe, na pozycje, na paragon
Mechanizm drukujący: FUJITSU FTP 628
Szerokość papieru: 28 mm
Wyświetlacze: LCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
Złącza komunikacyjne: 2 x RS232
Wymiary: 194 x 105 x 215 mm
Waga: 1,5 kg

Pliki do pobrania
Homologacja kasy Novitus Mała Plus
455.81 kB
Instrukcja obsługi kasy Novitus Mała Plus
2.82 MB