Kasa fiskalna Novitus Nano E

Nazwa:Kasa fiskalna Novitus Nano E
Producent:Novitus (Comp S.A.)
Cena:1 428,03zł (netto: 1 161,00zł)
 

Małe wymiary - ogromne możliwości!

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach.Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej.Ten wysokiej jakości mechanizm drukujące, znanej firmy Fujitsu, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty. Program pracy kasy inteligentnie zarządza „zagęszczaniem” wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.
Kasa wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy kasy, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.

 Klawiatura
Alfanumeryczna klawiatura kasy ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających przełącznikach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.
 Komunikacja
Kasa może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232. Dodatkowo do kasy można podłączyć czytnik kodów kreskowych (skaner), wagę elektroniczną, modem, terminal płatniczy lub pinpad.
W spodzie kasy zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu bluetooth do bezprzewodowej komunikacji kasy z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy kasy komunikując się z komputerem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.
 Zasilanie, oszczędzanie energii
Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W kasie NANO E zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah.


Dane techniczne:

Ilość towarów: 3 000
Ilość stawek PTU: 7
Ilość grup towarowych: 42
Ilość kasjerów: 8
Rabaty/narzuty: tak
Pojemność bufora ON-LINE: 2 000
Opakowania: 64
Nazwa towaru: 18 znaków
Mechanizm drukujący:  - termiczny, typu clamshell
- Fujitsu FTP 628
Wyświetlacz kasjera:  alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Wyświetlacz klienta:  alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Złącza: - 1 x RS232
- 1 x USB
Zasilanie:  - sieć 230 V
- akumulator wewnętrzny
Wymiary mm
(gł. x szer. x wys.)
 229 x 94 x 58
Waga:  0,65 kg
Materiały eksploatacyjne i akcesoria: - papier termiczny 57 mm /40 m
- karta SD
- zasilacz samochodowy
- torba / pokrowiec

Pliki do pobrania
Certyfikat CE kasa fiskalna Novitus Nano e
224.13 kB
Decyzja Prezesa GUM
176.68 kB
Instrukcja obsługi kasy Nano E
4.07 MB
Instrukcja obsługi kasy Novitus Nano E
2.73 MB