Akcesoria

Terminale płatnicze

Oferowane usługi: Doładowania telefonu off-line i on-line, Płatności za rachunki, Płatności kartą, Usługi dodane, Obsługa sieci terminali POS

Zapraszamy do współpracy sklepy, punkty handlowo-usługowe i sieci handlowe zainteresowane sprzedażą doładowań telefonów komórkowych, świadczeniem swoim klientom usługi przyjmowania płatności za faktury oraz korzystaniem z terminala do obsługi kart płatniczych lub wdrożeniem własnych, specyficznych rozwiązań tworzących przewagi konkurencyjne.

Szuflady kasowe

Niezbędnym elementem wyposażenia stanowiska kasowego, chociażby ze względów bezpieczeństwa, jest szuflada, w której kasjer deponuje pieniądze i dokumenty dotyczące transakcji.

Oferowane przez naszą firmę szuflady kasowe są wysoce funkcjonalne i bezawaryjne rozwiązanie dedykowane zarówno dla pojedynczych placówek handlowych, jak i dla dużych sieci detalicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnej wielkości szuflady na pieniądze dostosowane do współpracy z kasami i drukarkami fiskalnymi różnych producentów.

[ 1 ]