Waga sklepowa Elzab Prima K z wysięgnikiem

Nazwa:Waga sklepowa Elzab Prima K z wysięgnikiem
Producent:Elzab S.A.
Cena:PROMOCJA 1 469,95zł (netto: 1 195,08zł) PROMOCJA 1 597,77zł
 

Waga elektroniczna ELZAB Prima K w wersji z wysięgnikiem jest dwudziałkową wagą kalkulacyjną realizującą wszystkie funkcje typowe dla tej grupy urządzeń, takie jak dokonanie dokładnego pomiaru masy oraz wyliczenie należności za zważony towar.
Waga ELZAB Prima K może pracować samodzielnie, a także z kasą rejestrującą lub komputerem. Istnieje również możliwość jednoczesnego podłączenia wagi ELZAB Prima K do kasy rejestrującej oraz komputera. Dodatkowo waga ELZAB Prima K współpracuje z drukarką ELZAB TalosJedną z podstawowych zalet wagi ELZAB Prima K jest łatwość ustawienia jej parametrów do współpracy z wybraną kasą marki ELZAB.
Dodatkowo waga ELZAB Prima K posiada szereg cech i udogodnień. Są nimi m.in.:
  • możliwość korzystania z bazy towarowej kasy rejestrującej we współpracy z kasami marki ELZAB oraz z bazy towarowej (32 510 PLU) zapisanej w pamięci wagi,
  • wytwarzanie za pomocą wagi pozycji sprzedaży dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki ELZAB,
  • przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego.
Waga ELZAB Prima K w wersji z wysięgnikiem wyposażona jest w dwa wyświetlacze. Wyświetlacz operatora umieszczony jest w korpusie wagi, a wyświetlacz klienta znajduje się na wysięgniku. Alfanumeryczne, podświetlane wyświetlacze LCD mogą wyświetlać nie tylko cenę, należność oraz wagę produktów, ale także ich nazwy. Wysoka jakość zastosowanych wyświetlaczy zapewnia doskonałą czytelność przy różnym oświetleniu. Klawiatura jest odporna na wilgoć. Składa się z 28 klawiszy. Dodatkowo waga posiada klawisz przeliczania na walutę. Waga ELZAB Prima K może także być wykorzystywana jako typowa waga kontrolna do pomiarów masy oraz ułatwiać konfekcjonowanie różnych towarów w hurtowniach i magazynach. Znajduje również zastosowanie w zakładach przetwórczych i produkcyjnych.

Pliki do pobrania
primaK-instr.obsługi.pdf
1.45 MB